ANKARA DA DEVAM EDEN MEB TURNUVASI

Ankara’da devam eden Türkiye Okul sporları Satranç Müsabakaları  finallerine  katılan NİSEM ve Tophane’nin küçük oyuncuları Nisan ULUSOY-Berk VATANSEVER -Fatih KALEOĞLU-Ege ÇELİK ile NİSEM ailesine yeni katılan Canberk KARACAN  turnuvada bizleri çok iyi temsil ediyorlar.Oyuncularımız iyi sonuçlar alarak yollarına devam ediyorlar.Turlarda alınan sonuçlar :http://www.tsf.org.tr/component/content/article/48-guencel-haberler-2/3959-okullararasi-satranc-turkiye-birinciligi-ankarada
Fatih -Ege-Canberk
TÜRKİYE_OKUL_SPORLARI_KUCUKLER_SAMPİYONASI
                                    
           
Organizatör(ler) : TSF-GSGM OKUL SPORLARI      
Turnava direktörü : HALİL HİLMİ DARI        
Bas hakem : KEMAL BOZTEKİN        
Hakem : ÖMER SEVİNÇ-UĞURAY ÖZALP-M.SALİM ALPYÜRÜK-VEDAT DAŞCAN
GANİ ARSLAN-DEMET ARALIOĞLU-NADİR YAPICI-ŞEREF EKER-A.KEMAL BODUR
Sehir : ANKARA (ARENA)SPOR SALONU      
Rating-Ø : 1381        
Tarih : 09.05.2011 ‘e 13.05.2011        
           
Tur 5 de 11.05.2011 da 10:00        
           
Bo. isim Puanlar sonuc. Puanlar isim
1 ERDEM Atakan 4 4 ULUSOY Nisan
2 GÖKERKAN Cem Kaan ÇOBAN Mustafa Mert
3 KESGİN Halİt Kaan KÜTÜK Alperen
4 ÖZEN Batuhan 3 3 VATANSEVER Berk
5 SAZCI Bilgen 3 3 ÇELİK Ege
6 PERÇİN Önder 3 3 DEMİRELLİ İlyas Doğuhan
7 KARACAN Canberk 3 3 İNAN Canberk
8 SAKARYA Mert 3 3 YILMAZ Göktan
9 BOZBEY Ali 3 3 BÖRİ Şükrü Ekİn
10 ÖZÇOBAN Kadir 3 3 BECERMEN Berkay
11 POLAT Bugra Hamza 3 YILDIZ Sefa Burak
12 YANIK Murat KARAKAŞ Mertay
13 KARA Kadir Bora VARDAR Harun
14 UĞUR Barış DÜNDAR Burhan
15 ÜLKER Yigit ÖZATEŞ Tuna
16 HANAY Halit SAVCI Bilal
17 AYDIN Muhammed Bugrahan 2 2 YILMAZ Mustafa Emir
18 YILDIZ Anil 2 2 İLTER Kerem
19 KOYUNCU Hüdelfa 2 2 TAYHAN Nart Murat
20 CİMİNLİ C.Tayyİb 2 2 ÖZÜNAL Saygin
21 GEDİKOĞLU Ahmet Tarik 2 2 ÖZSAKALLIOĞLU Okan
22 KÜÇÜK Dogukan 2 2 TASLAK Orhun Atabey
23 AYDIN Fırat 2 2 TÜRKMEN Uygar
24 BAHÇELİ Batuhan 2 2 AKÇA Furkan
25 BARIŞ Berke Erdem 2 2 DONDURMACI Fethİ
26 CANSEL Erol 2 2 GEÇER Ahmet Furkan
27 ZENGİN Murathan 2 ADA Ece
28 KAMACI Kadircan ÇINAR Ibrahim
29 GÜNBATILI Ata METEROĞLU Abdulselam
30 GÜNEŞ Furkan AKGÜNEY Muhammet Furkan
31 KAYACAN Ismail Ozan KOVAN Abdulkadir
32 KOÇHAN Habib 1 1 SARIKOÇ Ahmet
33 ERGÜN Gürkay 1 1 AKÇAY Ismail
34 KASAPOĞLU Nur Berfİn 1 1 TOKAR Ethem
35 ÇELİK Azer 1 1 KALAFAT Kagan Gürcan
36 MURAT Kadir Murathan 1 1 PATOĞLU Mehmet
37 KURUCU Onurcan 1 1 TORUN İdrİs Emre
38 KAYNAR Ömer Berkay 1 1 AŞKIN Alİ Yasİn
39 ÜZÜMCÜ Mehmet 1 0 DEMİRALP Adem
40 BULUT Kadİr 0 0 ALTUNDAŞAR Ardacan
  ERGEÇER M.Can 0 –  –   Tur