ANTALYA 2013 PLANLARI TAMAMLANDI

 

Türkiye  Satranç  Federasyonunun her yıl düzenlediği Türkiye yaş grupları (7+8+9+10+11+12 yaş) satranç turnuvası bu yıl  26 Ocak 2013-1 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya Limra otelde düzenlenecektir.

Bu turnuvada kendi yaş grubunda ilk 10-15 e girebilen oyuncuların Milli takımlar havuzuna girmiş olacağından Türkiyenin en iyi oyuncularının heyecanlı maçları izlenmeye değer olacaktır.

NİSEM olarak her yıl bu yarışın içinde olmak her yıl birkaç oyuncumuzun Milli takımlar havuzuna girmesi  Türkiyenin en iyileri ile yarışıp başarılı olmak      bizleri çok mutlu etmektedir.

NİSEM olarak  2012 yi  büyük başarılarla dolu dolu yaşadık Türkiye takımlar çocuk liginde  önce Bursa şampiyonu sonra Türkiye ikincisi olduk yıldızlarda Bursa şampiyonu olduk . Canberk KARACAN  Avrupa ikincisi  eş puan Türkiye Şampiyonu oldu ,Çiğdem ONUR Milli takımla Olimpiyatlarda Türkiye adına yarışıp başarılı maçlar çıkarttı.Anıl  Berk ERDOĞAN Milli takıma seçildi. Bursada ve Türkiyenin değişik illerinde yapılan satranç turnuvalarında   Ege ÇELİK, Erim Turgut EMEL  Atakan SAYIN ,.Hakan Arda AYDIN,Yağız GALLEVCİ. Efe YILDIRIM , Burak ATAER, Furkan Berk ÖZTÜRK,Ataberk  AYDIN , Yağız TABAN. Kupa ve madalyalarla büyük başarılar yakaladılar.

Antalyada da   Bursada da  yapılacak tüm turnuvalarda  NİSEMliler mutlaka üst sıralarda daima yerlerini alacaklardır. 4 Aralık 2012 salı akşamı Nisemde velilerimizle yaptığımız  toplantıda Antalya Türkiye yaş grupları  turnuvasının tüm detayları görüşülüp karara bağlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share