ÇOCUK VE YILDIZ LİGİNDE NİSEM İÇİN MUTLU SON !

Türkiye Satranç Federasyonunun düzenlediği 3 aydan fazla bir süredir devam eden çocuk ve yıldızlar ligi bugün yapılan maçlarla sona erdi.Bursa Merinos AKM salonlarında yapılan maçlarda NİSEM ailesi çocuklar ligi 1.gurupta ve yıldızlarda şampiyon olurken  çocuklar 2.gurupta da 2.’liği  elde etmeyi başardı.

Satranç Ligi Grup 1 de : NİSEM MAVİ(EGE ÇELİK-CANBERK KARACAN-ERİM TURGUT EMEL-HAKAN ARDA AYDIN-ÇİĞDEM ONUR-ATAKAN SAYIN)6 maçın tümünü kazanarak 12 puanla şampiyon oldu.

Satranç Ligi Grup 2 de : NİSEM KIRMIZI;(ALTUĞ UMUT KARADEMİR-OZAN ÖNAL-ARDA YILMAZ-YAĞIZ GALLEVCİ)6 maçın 5 ini kazanarak 10 puanla 2. olmayı başardı.

Yıldızlarda : BURSA MAVİ NİSEM (BATUHAN DÖNMEZ-ANIL BERK ERDOĞAN -İLYAS BERKCAN KÖŞKER-SERKAN OKSAR GÜNEY-YAVUZ ÖZYAMAN-İRFAN SEFA PERVER)5 maçın tamamını kazanarak şampiyon oldu. Yıldızlar ve Küçüklerde şampiyon olan takımlarımız 20 nisan 2012-24 nisan 2012 tarihlerinde Antalyada Türkiye şampiyonasında Bursayı temsil edeceklerdir.Türkiye şampiyonasında da Bursada olduğu gibi  bu NİSEMLİLER ammada  çok oluyorları mutlaka dedirteceklerdir.Biz çocuklarımıza çoook güveniyoruz.

Çocuklar ve yıldızlar ligine toplam 8 takımla katıldık.1 çocuklar ligi ve yıldız liginde olmak üzere 2 şampiyonluk elde ettik.Ayrıca 1 de 2.liğimiz var.Daha ne olsun.Çocuklarımızın hepsiyle gurur duyduk.Şampiyon olan takımlarımızın yerini dolduracak öğrencilerimiz geriden gelmeye devam ediyor.Gelecekte ,daha fazla şampiyonluk elde edeceğimizden eminiz ,çünkü yeni yetenekler yetişmekte.Çocuklarımıza ,velilerimize ,öğretmen ve idarecilerimize ,kısacası bu yolda emek harcayan tüm NİSEM ailesine sonsuz teşekkürler.

Turnuvadan Fotoğraflar :

                        

Share