FATİH ARTIK TSF BİRİNÇİ LİGİNDE

    21-23 Ocak 2011 Tarihleri arasında Korupark Satranç Merkezinde yapılan Bursa Açık Elo Satranç Turnuvasında FATİH KALEOĞLU  Birinci oldu (Aralık 2010 14 yaş Bursa şampiyonu) .İki hafta önce aynı salonda yapılan Bursa birinciliği maçlarında Fatihin ve NİSEMİN Satranç öğretmeni NECMETTİN KORKMAZIN Bursa birinciliğine başarılı öğrencimiz FATİH KALEOĞLUNUN Birinciliğiyle de gururlandık.

    35 Oyuncunun katıldığı Turnuvada 1997 Doğumlu FATİH.sırasıyla birinci turda Ömer Faruk Buyruk u yendi.2.turda B.Gülü yendi 3.turda Durmuş Kurtuluşu (ukd.1850)yendi 4 turda  Erkin Karaokcuyla (Elo 2016) Berabere kaldı  5.turda Korcan Karaokcuyu yendi 6 turda Muhammet Ali Gencal ı yendi son turda da Metin Çakıroğlunu yenip yedi turlu turnuvayı 6.5 puanla bitirerek büyük bir başarı yakaladı.

  TSF İş bankası 1.lig takımımız TOPHANE MES.LİS.SPOR KULÜBÜMÜZ  Alt yapı okulumuz NİSEM den yeni  bir oyuncumuzu daha Türkiye ye tanıtmak üzere A Takımımıza  yükseltmiştir.  FATİHİN bu başarılarını  kutlar .TÜRKİYE I.Liginde de bu başarısı bu beyefendiliği bu çalışkanlığıyla çok çok başarılı  olacağına  yürekten inanıyoruz . Tebrikler FATİH Tebrikler NECMETTİN KORKMAZ .CENK BURAK GENCER Hocalarımız……    NİSEM

Share