Hakkımızda

 

nisem_logo_kirmizi NİSEM , 1995 yılında kurulan ; 0ynayan oyuncuların çoğunun NİSEMİN hocaları olan Tophane Meslek Lisesi Spor Kulübü satranç takımına  oyuncu yetiştirmek üzere beşevler konak caddesinde 2008 yılında faaliyete gecen NİLÜFER SATRANÇ EĞT.MERKEZİ  Kuluş amacına uygun olarak Bursa da pek çok yeteneği satranç dünyasına kazandırmış olduk, 17 Yıllık TSF Türkiye satranç Federasyonu satranç ligi tecrübesi eğitimci eğitmen kadrosuyla pekçok başarıya imza attık.

 

Başarılı nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamak, Bursa’ da satranç alanındaki eğitim açığını kapatmak ve gençlerimizi satranç ve akıl oyunlarında hayata hazırlamak için çok yönlü çalışmalarına devam ettik.. 

Biz NİLÜFER SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ olarak ,  Bursa satranç eğitim çıtasını üst seviyelere çıkarmanın, kendi standartlarımızı yükseltmenin gayreti içinde olduk . Eğitim  ve öğretim kadromuz sadece Bursa’ nın değil Türkiye’nin müstesna ayrıcalıklı üst düzey kadrosu olarak  pekçok yetenekli oyuncu yetiştirip  , oyunucularımızla hep  gurur duyuyoruz.

. Zeka oyunları  ile birlikte dersler hem daha etkin hale getirmiş hem de çocukların beyinsel gelişimene katkı sağlamış olduk.

Veliler ve çocuklara hakem/oyuncu/antrenör  gözünden kurallar , turnuva psikolojisi  ile beraber  Zeka Oyunları yazarı ve Endüstri Mühendisi gözünden bilimsel zeka,akıl ile ilgili makalaler düzenli olarak anlatılarak toplumsal gelişime katkı sağlamış olduk.

Güçlü antrenör ve organizatör kadrosuyla Satranç Etüt çözme , satranç ve  zeka oyunları  yarışmaları ile dikkatleri hep canlı tutmak ;çocuklarımızın geleceğe daha hazır yetişmeleri için var gücümüzle bunca yıl çalıştık çalışmayada devam edeceğiz.

 

Zeka oyunları yarışmaları ve Kelime Oyunu Etkinlikleri ;

renkler_2015_nisan

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir