MART 2011 ELO TURNUVASI SONA ERDİ

18-19-20 Mart 2011 tarihleri arasında korupark satranç salonunda oynanan Mart Elo turnuvası 81 oyuncu ile başlayıp  tamamlandı.

Geçen ay yapılan Elo turnuvasından daha  çekişmeli gecen turnuvanın son turuna birinci olacabilecek 10 oyuncu adayı ile  başlandı.

İlk altıya girecek oyuncuların  ayrıca para ödülü de alacak olması ,oyunları daha da çekişmeli yaptı.

Her zaman söylediğimiz gibi  Bursa’da yapılan ya da yapılacak satranç yarışmalarında biz NİSEM ve Satranç Süper Liginde oynayan Tophane Spor Kulubümüz centilmenliğiyle, oyun gücüyle hoşgörüsüyle, mücadelesine devam edecektir. Biz çıkıp oyunumuzu oynarız.  Bursa il birinciliği oynanır NİSEM’in hocaları çıkıp birbirleriyle kıyasıya yarışır birisi şampiyon olur (Bu sene Necmettin KORKMAZ) Şubat 2011 Elo turnuvası olur NİSEM  ve Hocaları çıkar derecelenmede arka arkaya sıralanır.Mart 2011 Elo turnuvası olur NİSEM ve Hocaları arka arkaya sıralanır .Kulübümüzün kuruldugu 1995 yılından itibanen inceleyelim. Bursa’da bugüne kadar her yıl Bursa şampiyonları kimler olmuş …Tabii ki NİSEM’in Hocaları .NİSEM’in girdiği  cocuklar ligi yada yaş gurupları maçlarına bakınız birincilikleri kim toplamış ,tabii ki NİSEM’liler.

O halde hiçbir turnuva da göremediklerimizin ,NİSEM ve NİSEM’in Hocalarına söz söylemeye , şaka yapmaya hakkı olur mu  ?

İşte en son Mart 2011 elo turnuvası NİSEM in öğrencileri ve Hocalarının dereceleri…. 1.-İlkay KOÇ-3.-Ercan TUNÇ.4.-Fatih KALEOĞLU (14 yaş NİSEM öğrencisi) 6.-Özel CEBELLİ…İlk altı

Mart 2011 de ilk üçe girip derece alan NİSEM öğrencileri  14 yaş altı 1.-Fatih KALEOĞLU 3.- Anıl Berk ERDOĞAN

Mart 2011 ELO turnuvası cok çekişmeli ve kaliteli geçti..Dereceye giren Nisem oyuncularını Nisem hocalarını ve tum katılımcıları yürekten kutlar , önümüzdeki turnuvada da başarılar dileriz…NİSEM

D E R E C E L ER

14 yaş altı

1.- FATİH KALEOĞLU (NİSEM)

2.- ADA  YILMAZ

3.-ANIL BERK ERDOĞAN  (NİSEM)

B Ü Y Ü K L E R

1.- İLKAY KOÇ   ( Tophane- Nisem)

2.-RAMAZAN SÖYEK

3.-ERCAN TUNÇ   (Tophane- Nisem)

4.-FATİH KALEOĞLU    (Nisem)

5.ERKİN KARAOKCU

6.-ÖZEL CEBELLİ  (Tophane -Nisem)
 

 

Dereceye giren 6 sporcunun 4 ü NİSEM li

 

 

 

 

 

 

 

 

İlkay KOÇ & Özel CEBELLİ
Share