BURSA MEB OKUL SPORLARI TÜRKİYE FİNALLERİNDE 7 NİSEMLİ

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Sporları satranç yarışmaları Bursa birinciliğinde NİSEMİN yıldızları herzaman olduğu gibi yine fark yarattı.Lütfen bundan sonraki her türlü turnuvada  NİSEMLİLERİ yakından izlemeye devam edin .   Daha öncede defalarca söylediğimiz gibi gelecek NİSEMLİLERİN .

Zira bu başarıyı biz defalarca tekrarladığımız halde   ( Heryaş grubunda   yıllardır   Bursa şampiyonları,  75 il  arasından  2012 Takımlar Türkiye 2.liği  Türkiye ve yurt dışı tüm turnuvalarda  dereceler  bu yıl Bursa küçükler ve yıldızlar liğindeki yerimiz   her yıl olduğu gibi  Antalyadaki Türkiye şampiyonasındaki   ilk üçteki   derecelerimiz   4-7   Mart 2013  Bursa okullar arası  birinciliklerimiz ) bizi yakından takip edemeyenlerin    NİSEMİ bildiklerini söyleyemeyiz.

Özellikle 4-7 Mart 2013  MEB  Okul sporlarında NİSEMLİLER  4  birincilik  ikincilik , üçüncülük. dördüncülükleri ile kendilerini birkez daha kanıtlamışlardır.   1-5  Nisan 2013  Tarihleri arasında  Nevşehirde yapılacak   Türkiye finallerinde  Bursayı Küçükler +Yıldızlar +Gençlerde  14 oyuncu temsil edecek  bu 14 oyuncunun 7 si NİSEMLİ  -Küçükler birincisı  HAKAN ARDA AYDIN + CANBERK KARACAN     Yıldızlarda    ATAKAN SAYIN+ ONUR GÖNEN + ANIL BERK ERDOĞAN + Gençlerde  BATUHAN DÖNMEZ +SERKAN OKSAR GÜNEY

Bu başarıları  biz  TSF   Türkiye  2. Ligi ( 8 yıl)  TSF  Türkiye   Birinci liginde  (8 yıl ) oynayan kulubümüzün alt yapı tecrübesi yılların deneyimi  çok kaliteli ve deneyimli   EĞİTMEN kadromuzun   ( lütfen Eğitmenleri inceleyiniz)  binicli ve severek çalışmalarının  ürünüdür.

Tüm  NİSEMLİLERİ kutlar   NEVŞEHİRDEN   yine madalyalar bekleriz ..    Bu  başarıları bize hazırlayan deneymli EĞİTMENLERİMİZE teşekkürlerimizi sunarız… NİSEM

 

 

KIZLAR YILDIZLAR ŞAMPİYONU MELİSA AKAR
KIZLAR KÜÇÜKLER BURSA ŞAMPİYONU ÇİĞDEM ONUR
MİNİKLER BURSA ŞAMPİYONU YAĞIZ GALLEVCİ
NECMETTİN KORKMAZ HOCA ÖĞRENCİLERİ İLE
KÜÇÜKLER BURSA ŞAMPİYONU HAKAN ARDA AYDIN
YILDIZLAR 2.si ATAKAN SAYIN+ONUR GÖNEN +ANIL BERK ERDOĞAN
GENÇLER 3.sü BATUHAN DÖNMEZ +SERKAN GÜNEY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share