MİLLİ EĞİTİM YILDIZLAR ŞAMPİYONU DA NİSEMDEN.

FATİH KALEOĞLU
BURSA MİLLİ EĞİTİM YILDIZLAR ŞAMPİYONU FATİH KALEOĞLU

Artık katıldığımız bütün turnuvalarda başarılı olmayı gelenek haline getirdik.Çok değil daha geçtiğimiz hafta NİSEM öğrencisi Ege ÇELİK küçüklerde şampiyon oldu.Bu hafta yine şampiyonluk bekliyorduk ;ama hangi öğrencimizden geleceğini merak ediyorduk.Başarı grafiğini sürekli yukarı doğru sürdüren Fatih KALEOĞLU mu yoksa birbirinden güzel maçlar çıkaran başarılı öğrencimiz Yavuz ÖZYAMAN mı ?

Kulübümüz oyuncularından FATİH KALEOĞLU  okullar arası yıldızlar turnuvasının ilk tur maçına çıkamamasına karşın 8 turluk turnuvayı  büyük  başarısıyla 7 galibiyetle 7 puanla ve eş puanla şampiyon olmayı başardı.
Uzun süredir verdiğimiz kaliteli eğitimin meyvelerini toplamaya başladık.Bursa da satranç denilince artık herkes bizden söz ediyor.Turnuvaya katılan veliler ,ile duyarlı bilinçli aileler NİSEM öğrencilerinin katıldıkları her turnuvada şampiyonluk yakaladığını görünce bize oldukça yoğun bir ilgi göstermeye başladılar.
Her zaman söylüyoruz.Biz bu işi severek eğlenerek yapıyoruz.Bursamızda satrancı geliştirmek ve popüler hale getirmek için çalışıyoruz.Satranç ta başarılı olmak için her şeye sahibiz.Birbirinden kaliteli antrenörlerimiz ,pedagojik formasyona sahip eğitmenlerimizle,sıcak samimi aile ortamımız…Bir kez daha yineliyoruz bu daha başlangıç ,geriden gelen o kadar çok öğrencimiz var ki başarılı olmaya , adımızı duyurmaya devam edecekler.
Şampiyon olan öğrencilerimizi ve fedakar velilerimizi kutluyoruz.Onların başarılarından dolayı,tüm çalışanlarımız ,öğrencilerimiz ve velilerimizle ortak bir gururu paylaşıyoruz.
Share