MİNİK BAYCANLILAR SATRANCI ÇOOK SEVDİ

Bireyler için eğitim cok önemli biz NİSEM ekibi olarak önce eğitim diyoruz. Cocuklar bize geldiklerinde mutlu olsunlar, eğlenerek öğrensinler ,arkadaş edinsinler  sosyal yapıları gelişsin .Tabii içinde cevher var sa kendisi istiyorsa da ,hazır olsun bir iki sene sonra . TSF. Birinci lig takımız Tophane spor kulübümüz satranç takımında TÜRKİYEYE  kendilerini takdim etsinler.Biliyorsunuz NİSEM bizim kulübün alt yapı okulu .

Uzun yıllar Milli Eğitime hizmet etmiş bir eğitimci ve Bursanın en tecrübeli (satrançın her kademesinde 35 yıl) oyuncusu olarak çok idaalı olmamın haklı nedenleri var.

1-.Satranca yeni başlayan meraklı ve heyecanlı minik öğrencilerimizin ruhuna hitap edecek ,satranc da iyibilen deneyimli  öğretmenlerimiz var.

2.Orta ve ileri gruplarımız için Bursanın değil Türkiyenin tanıdığı hem çok iyi satrançı hem çok değerli hocalar .TSF.süper lig takımımız Tophane spor kulübü oyuncularımız Bursa şampiyonları NECMETTİN KORKMAZ (UKD.2260 Milli takım 18 yaşaltı antr.) CENK BURAK GENCER( UKD.2060) ÖZEL CEBELLİ( UKD.(2133) İLKAY KOÇ (UKD.2158)  bu denli deneyimli bir kadroyla bir iki sene sonra neler yapabileceğimizi sizlerle paylasmak istiyoruz.

Bizleri yakından tanımak isterseniz ,bize gelen öğrencilerimizle görüşmeniz yeter. .Örneğin minik Baycan Anaokulu öğrencilerine  satrancı ,Nisemi hele hele satranç öğretmenlerini ,orta ve ileri gruplarda da Necmettin hocayı,Cenk hocayı ve Nisemi sormanız yeter.  Saygılarımızla

Share