NECMETTİN HOCA YİNE BURSA SATRANÇ ŞAMPİYONU

  17.11.2011-21.11.2011 Tarihleri arasında korupark AVM.satranç salonunda 4 gündür  süren Bursa satranç şampiyonluğu  final maçları sonuçlandı. 

Çok çekişmeli geçen maçlar sonunda NİSEM  hocalarının  büyük başarısıyla( BİRİNCİ-İKİNCİ-ÜÇÜNCÜ -)sonuçlandı. Geçen senede Bursa şampiyonu olan NECMETTİN KORKMAZ  hoca  7 tur sonunda turnuvayı yenilgisiz tamamlayarak bu senede Bursa şampiyonu oldu.

NİSEM in hocalarından İLKAY KOÇ ikinci. ÖZEL CEBELLİ üçüncü oldu .TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONUNUN 2012 yılında Antalyada düzenleyeceği  TÜRKİYE SATRANÇ şampiyonasında geçen sene olduğu gibi bu senede NECMETTİN HOCA  Bursayı başarıyla temsil edecektir.

Bursa satranç il birinciliği seçme turnuvasında  NİSEMİN in on küçük yıldızının Final turnuvasında  büyüklerle yarışmaya hak kazanması ,Final turnuvasındada onununda hocaları ile  birbirinden güzel maçlar çıkartmaları  gelecekle ilgili yeni şampiyonların  yine NİSEM den çıkacak olması hepimizi cok gururlandırıp, mutlu etmiştir.

Bursa satranç şampiyonasında birbirinden güzel oyunlar sergileyen NİSEMİN  Birinci,ikinci ,üçünçü olan hocalarımızı  ve küçük yıldızlarımızı  yürekten kutlar ,başarılarının devamlı olmasını dileriz.

1- NECMETTİN KORKMAZ                      6.5  puan            Bursa şampiyonu

2-İLKAY KOÇ                                                    5.5

3-ÖZEL CEBELLİ                                           5.5

NECMETTİN KORKMAZ-İLKAY KOÇ-ÖZEL CEBELLİ
Share