NECMETTİN KORKMAZ BURSA ŞAMPİYONU OLDU

2o11 Bursa satranç birinciliği korupark satranç merkezinde sona erdi…..TSF.1.Lig takımımız Tophane Mes.Lis.Spor Klübü kaptanı ve alt yapı okulumuz NİSEMİN hocalarından NECMETTİN KORKMAZ yenilgisiz ŞAMPİYON olmuştur. Kaptanımızı bu başarısından dolay yürekten kutlar şubat 2011 tarihinde Antalyada yapılacak Türkiye şampiyonasında başarılar dileriz

Ayrıca Bursa satranç il birinciliğinde yine TSF1.lig takımımız Tophane Spor Klübümüz oyuncusu ve alt yapı okulumuz NİSEMİN hocalarından İLKAY KOÇ eş puanla ikinci olmuştur İLKAYIDA başarısından dolayı yürekten  kutlarız.

Bursa birinciliğinde yarışan klübümüz oyuncuları ve alt yapı okulumuz NİSEM in hocalarından CENK BURAK GENCER ile ÖZEL CEBELLİ dördüncü ve beşinci gelerek başarılı olmuşlardır onlarıda yürekten kutluyoruz……….

SIRALAMA:

1.NECMETTİN KORKMAZ                      6 puan

2.İLKAY KOÇ                                                    6

3.YAKUP ERYİGİT                                        5

4.CENK BURA GENCER                               4.5

5.ÖZEL CEBELLİ 4.5

Share

5 yorum

 1. Işıl Çelik

  Tebrikler Necmettin Hocam başarılarınızdan dolayı kutluyorum. Nisem hocalarının başarısını yürekten kutluyoruz. Sevgiler

  Ege-Işıl-Okan ÇELİK

 2. Murat Nemutlu

  Necmettin Korkmaz’ı ve Bütün NİSEM ailesini başarılarından dolayı kutlarım.. Tebrikler

  Murat Nemutlu

 3. Gül Emel

  Başta Necmettin Hocamız olmak üzere İlkay, Cenk ve Özel hocamızı ve hocalarımızın hocası Mustafa Bayır Hocamızı kutluyoruz. Çocuklarımıza ayrı ayrı verdikleri emeklerden dolayı da ayrıca teşekkür ederiz. Necmettin Hocamızdan Türkiye derecesi bekliyoruz.

  Emel ailesi

 4. Necla Onur

  Onur Ailesi olarak başta Necmettin Korkmaz hocamız olmak üzere tüm TOPHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SATRANÇ KULÜBÜ SPORCULARINI (NİSEM HOCALARIMIZI)tebrik ediyor ve kutluyoruz.Bu sonuç bizi hiç şaşırtmadı. Nice başarılar diliyoruz…

 5. Meltem BELİR GALLEVCİ

  Gallevci ailesi olarak, Necmettin KORKMAZ Hocamız başta olmak üzere, İlkay, Cenk ve Özel hocamızı başarılarından dolayı tebrik ediyor, sevinçlerini yürekten paylaşıyoruz.

  Ayrıca çocuklarımıza sevgiyle, güler yüzle verdikleri emeklerinden dolayı da başta Mustafa BAYIR hocam olmak üzere tüm Nisem hocalarına yürekten teşekkür ederiz.
  Eğitim ancak bu kadar güzel, bu kadar eğlenceli hale getirilir …

Yorumlar kapatıldı.