NİSEM ÖZLÜCE ŞUBESİNİ AÇTI

NİSEMDEN  satranç sever velilere müjde ;    Deneyimli eğitim kadromuzla ,  1995 yılından bugüne kadar  Türkiye Satranç Federasyonu(  tsf )  ” Birinci  ve ikinci  liginde”  mücadele eden ,   satrancın her basamağını  adım adım    temelinden zirvesine kadar birebir yaşayan  eğitmen kadromuzla artık Özlücedeyiz. …  .Herzaman olduğu gibi    NİSEM çatısı altındaki tüm  gençlerimize  bu  sporu sevdirerek  ,Okullarında ve yaşam boyu  hayatlarında  olumlu davranış kazandırmaya Özlücede de devam edeceğiz. .   Bu konuda  çok iddialı olduğumuzu  belirtmek isteriz.     Nisem’in  kuruluşundan bu güne kadar  onlarca Milli takıma  kazandırdığımız oyuncular yanında , sayısız  Bursa  birincilikleri    ve  Türkiye derecesi elde ettik. Yeni ÖZLÜCE  şubemizde de de  kendi başarı  çıtamızı bir üst seviyeye çıkartma  gayretinde olacağız.

Özlüce şubemizde  (Saygınkent  bitişiği özlüce park  Login cafe  girişi ) Her hizmetin sunulabildiği  , bin metrekare alan içinde ki yeni  yerimizde  , öğrencilerimiz  derslerini  yaparken  velilerimizde rahat bir ortamda çocuklarını bekleyebileceklerdir…  Haftaiçi + haftasonu  veya  akşamları  5 yaş ve  üzeri tüm satranç severleri NİSEM’e bekliyoruz . NİSEM   (Nilüfer Satranç Eğt.Mrk.Spor Kulübü )  olarak ,  satranç  sporunun   kişilere kazandırdığı tüm güzel  davranışları  herkese kazandıracağımızdan eminiz.  ( int. ten satrancın faydaları)

Not: Başvuru yapan herkesi  satranç  bilgi seviyelerine ve dersi almak istedikleri zamana  göre gruplara  ayırıp ,  kendilerini bilgilendirerek çalışmalarımıza başlamış olacağız.

P1020012x P1020004x

P1010987P1010885loginP1010981P1010370takim

Share