NİSEM’DE GEÇEN DÖNEM YAPILANLAR :

 

 

1-Şubat 2011 Antalya da yapılan TSF yaş gurupları satranç turnuvasında  Türkiye 2. si olan Çiğdem ONUR ve Türkiye 4.sü olan Anıl Berk ERDOĞAN milli takıma katılmaya hak kazandılar.

2-TSF.İş Bankası Satranç 1. Liginde 8.defa yarıştık.

3-Milli takımlar antrenörümüz ve öğretmenlerimizden Necmettin KORKMAZ Bursa şampiyonu oldu.

4-TSF’ nin organize ettiği çocuklar Bursa takımlar şampiyonasında NİSEM Bursa şampiyonu oldu.

5-Milli Eğitim Bakanlığı ve TSF’nin organize ettiği İlköğretim okulları arasında yapılan satranç turnuvasında 1. kademede öğrencimiz Ege ÇELİK Bursa şampiyonu oldu.2. kademede ise Fatih KALEOĞLU dereceye girerek Ankara da yapılan Türkiye şampiyonasında Bursa ‘yı temsil ettiler.

6-Bursa da yapılan yaş gurupları satranç şampiyonasında öğrencilerimiz  6-7 yaş Ege CABITKAN(2.oldu),EmrERCAN(3.oldu)     8 yaşta Yağız GALLEVCİ Bursa şampiyonu oldu.9 yaş Genel Hakan Arda AYDIN Bursa şampiyonu oldu.9 yaş kızlarda Çiğdem ONUR  Bursa şampiyonu oldu.11 yaş kızlarda Dila Tuana UÇAR Bursa şampiyonu oldu.Melisa AKAR ise 3. oldu.10 yaş erkeklerde Ege ÇELİK Bursa şampiyonu  oldu.11 yaş Erim Turgut EMEL Bursa şampiyonu Atakan SAYIN 3.oldu.12 yaşta Anıl Berk ERDOĞAN Bursa şampiyonu oldu.14 yaşta Fatih KALEOĞLU  Bursa şampiyonu oldu.

Share