OKUL SPORLARINDA NİSEM’İN İZLERİ VARDI.

Bursa Okullar Arası Satranç İl Birinciliği, 4-5 Nisan ve 11-12 Nisan tarihlerinde BTSO Eğitim Vadisinde , minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde kızlar ve erkekler olmak üzere toplam sekiz kategoride yapılan maçlar ile sonuçlandı.

BU 8 KATEGORİNİN 6 ‘SINDA  ŞAMPİYON OLAN, 1 KATEGORİDE 2. OLAN ÖĞRENCİLERE BİR BAKALIM :

MİNİK KIZLAR BİRİNCİSİ :          SİBEL DOĞAN

MİNİK ERKEKLER BİRİNCİSİ  :  YAĞIZ TABAN

KÜÇÜK ERKEKLER BİRİNCİSİ : YAĞIZ GALLEVCİ

YILDIZ KIZLAR İKİNCİSİ       :      ÇİĞDEM ONUR

YILDIZ ERKEKLER BİRİNCİSİ  : HAKAN ARDA AYDIN

GENÇ KIZLAR BİRİNCİSİ :            ELİF   ASLAN

GENÇ ERKEKLER BİRİNCİSİ :      ANILBERK   ERDOĞAN

BU ÖĞRENCİLERİMİZİN HEPSİNİN ORTAK BİR ÖZELLİĞİ VAR.BU ÖĞRENCİLERİMİZ BURSADA SATRANCIN ANA KAYNAĞI OLAN ,NİSEM ‘DEN YETİŞTİLER.BURSA VE ÜLKE SATRANCINA YETİŞTİRDİĞİMİZ BU ÖĞRENCİLERİMİZLE HER ZAMAN GURUR DUYDUK .BU ÇOCUKLARIMIZIN BAŞARILARI BİZİM DOĞRU BİR EĞİTİM VERDİĞİMİZİN EN BÜYÜK KANITIDIR. BİZ YAPTIĞIMIZ İŞİ ÇOK SEVİYORUZ.

HER ZAMAN ÖĞRENCİLERİMİZE ,CENTİLMENLİĞİ, DOSTLUĞU , OYNADIKLARI MAÇLARDAN KEYİF ALMALARINI ,KISACASI SATRANÇ  KÜLTÜRÜNÜ VERMEYE ÇALIŞTIK.BUNU BAŞARDIĞIMIZI HER TURNUVADA NİSEM’LİLERİN ÖRNEK DAVRANIŞLARI İLE GÖRDÜK.

YENİ YETİŞEN VE YETİŞECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE AYNI HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA  DÜZENLİ EĞİTİM VERMEYE DEVAM EDİYORUZ.SIRADA BEKLEYEN DAHA BİR ÇOK YETENEK VAR.YİNE HER ZAMAN GÜNDEMDE BAŞARILARIMIZ VE YETİŞTİRDİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZLE OLACAĞIZ.BURSA VE ÜLKE SATRANCINA YENİ YETENEKLER VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ…. EMEĞİ GEÇEN TÜM HOCALARA TEŞEKKÜRLER…. TÜRKİYE OKULLAR ŞAMPİYONASINDA BURSALI TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ..

IMG_0118

Share