TEŞEKKÜRLER NİSEMLİLER

Son turnuvada (aralık 2010)damgayı vuran NİSEM oyuncularımıza, NİSEM öğretmenlerine, bizleri hiç yalnız bırakmayan velilerimize sonsuz teşekkürler.

Türkiye satranç federasyonu İşbankası 1.ve 2 liginde 15 yıldır oynayan kulübümüz TOPHANE MES.LİS.SPOR K.  Satranç takımımıza oyuncu yetiştirmek ,kendi yeteneklerini geliştirmek amacıyla 2008 yılında NİSEM (Nilüfer Satranç Eğitim Merkezi)  olarak hizmete başladık.  

   Bizden önce açılmış satranç kulüplerine satrancı tanıtma adına verdikleri hizmetler için teşekkürler   ….

Ama artık Bursa’da  NİSEM var……

NEDEN ÇOK İDDİALIYIZ  ?

Çünkü :

1.1995 yılından itibaren TSF 1.liginde 7 yıl, 2.liginde 8 yıllık  süper lig tecrübemiz var.

2.15 yıldır TSF de pek çok  IM- GM (büyük usta) ve geçmiş dünya şampiyonlarıyla maç yapmış oyuncu kadromuz var.

3.Halen kadrosunda RUS UKRAYNA GÜRCÜ ve BULGAR 6 yabancı GM oyuncusu var.

4.Bugüne kadar TSF de kulübümüzü ayakta tutan Bursanın en iyi kadrosu var (  SELİM GÜRCAN   –     NECMETTİN KORKMAZ    –      CENK BURAK GENCER    –   ERVİN ÖZKAN-ÖZEL CEBELLİ   –   İLKAY KOÇ    –   ERCAN TUNÇ ve hocaları MUSTAFA BAYIR  )

5.Satrançtan önce çocuklarımıza;  sosyalleşme,analitik düşünme,özgüven,sorunlarıyla başa çıkma,yaratıcı düşünme,centilmenlik,satranç kültürü,konularında kişisel gelişimlerini gerçekleştirecek ortamlarımız var.

6.Yeni  başlayan tüm öğrencilerimize satrancı sevdiren, bu oyunun, eğlenceli ,merak uyandıran yanını gösteren,çocuklarımızla çok iyi iletişim kurabilen ,eğitsel drama alanında uzman,sınıf öğretmenimiz  Ferhat ÇALIŞIR var.

7.İleri gruplarımızda Türkiye satranç severlerin yakından tanıdığı,kulübümüz Tophane mes.lis.kaptanı oyuncusu ,Milli takımlar 18 yaş altı antrenörü.Uluslar arası antrenörümüz.NECMETTİN KORKMAZ ve CENK BURAK GENCER,  ÖZEL CEBELLİ,    İLKAY KOÇ  gibi usta antrenörlerimiz var.

8.2 yıldır başarılarımızı, çalışmalarımızı yakından takip eden dikkatli velilerin doğru yerde olmaları.2009 kasımında bursa yaş gruplarında tüm yaşlardaki başarımız,kasım 2010 da çocuklar ligindeki başarımız,kasım 2010 da Bursa yaş gruplarındaki birinciliklerimiz,Ve nihayet aralık 2010 il birinciliği turnuvasında tüm yaş gruplarında aldığımız dereceli madalyalarımız var.

Bunlar hemen olacak şeyler değildir.35 yılını satrança adamış ,çok uzun yıllar Bursa Tophane Anadolu Teknik lisesinde idarecilik yapmış bir eğitimci olarak bu başarılar hep planlı, özenle, severek yapılan çalışmaların eseridir. 

      Emeği geçen tüm NİSEMLİLERİ yürekten kutlar hepisine TEŞEKKÜRLERİMİ sunarım               MUSTAFA BAYIR

Share

4 yorum

 1. Meltem BELİR GALLEVCİ

  Çok Değerli Mustafa Öğretmenim,

  Öncelikle sizin nezdinizde, TÜM NİSEM ÖĞRETMENLERİNE sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Satranca gerçek anlamıyla GÖNÜLLERİNİ VEREN SİZ DEĞERLİ ÖĞRETMENLERE…

  Bizler inanıyoruz ve görüyoruz ki;

  NİSEM oldukça gurur duyacağınız daha yüzlerce öğrenciniz olacak ve siz değerli öğretmenler oldukça bu gururu Nisem ailesi olarak SİZ SEVGİLİ ÖĞRETMENLER VE HERŞEYİMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZLA birlikte paylaşmanın sevincini tüm kalbimizle yaşayacağız.

  Turnuva heyecanını ilk defa yaşayan oğlumuz Yağız GALLEVCİ’ye ve bizlere göstermiş olduğunuz sıcak ilgi ve desteğinizden , ayrıca sayısız sorularımızı sabırla yanıtladığınızdan dolayı size, Ferhat Öğretmenimize ve Necdet Öğretmenimize çok teşekkür ederiz.

  Bu tatlı heyecanın hiç bitmemesi ve ileride kutlayacağımız nice derecelerde birlikte olmak dileğiyle…

  Sevgiyle kalın…

  Yağız & Meltem & Tamer GALLEVCI

 2. Murat Nemutlu

  Teşekkürler Bayır hocam başarılarınızın devamı dileğiyle

  Murat Nemutlu

 3. IŞIL ÇELİK

  Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.Nice başarılara

  Ege-Işıl-Okan ÇELİK

 4. Meltem BELİR GALLEVCİ

  Yarışma heyecanı kendini göstermiş….
  Necmettin KORKMAZ Hocam’dan çok özür diliyorum, ismini yanlış belirtmişim yazımda, sonradan farkettim.

  Kusura bakmayın Necmettin Hocam.

  Her şey için NİSEM AİLESİNE tekrar teşekkür ederiz.

  Meltem BELIR GALLEVCI

Yorumlar kapatıldı.