TOFAŞ A.Ş. SATRANÇ TAKIMI NİSEMDE

Tofaş  A.Ş. satranç takımı ile  geçen sene olduğu gibi bu senede  eylül 2013 ten itibaren   NİSEM’ de satranç eğitimine devam ediyoruz. Her sene Türkiye çapında Koç grubu  şirketler arası yapılan takım ve ferdi  satranç turnuvalarına hazırlık ve kişisel oyuncu becerilerini geliştirmek için TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikasının desteği ile merkezimizde  yoğun  çalışmalararımıza  devam ediyoruz.

P1010430 P1010870

Türkiye Satranç Federasyonu  Milli Takımı antrenörlerimizden  Necmettin Hoca ile  iki yıldır   NİSEM’de derslere  devam eden  TOFAŞ çalışanları  2013 Mayıs ayı sonuna kadar her Pazar günü derslerine devam edeceklerdir.  Pek  çok aktivitelerini erteleyerek aldıkları satranç eğitimi sonunda bu sene  20 takımın katıldığı 24. Koç Spor Şenliklerinde çok zorlu geçen maçlar sonunda takım olarak şampiyon olmalarının yanında bireysel sıralamada da 2. oldular.Ayrıca bireysel Yıldırım Satranç Turnuvasında 2. ve 3. olarak ta güzel ve anlamlı dereceler elde ettiler.

TOFAŞ fabrikasının desteği ile NİSEM’ de verilen eğitimlerin karşılığını görmek ,  kazanılan kupaların yarattığı sevinç ve gurur TOFAŞ Satranç Kulübüne ayrı bir değer ve prestij kazandırmıştır.

Takım oyuncularının katılım gösterdiği 2013 Bal-Göç turnuvasında da sn.İlhan KOÇ şampiyon olarak NİSEM’de aldığı eğitimlerin hakkını fazlasıyla vermiştir.

TOFAŞ Ceo’su sn. Kamil BAŞARAN kutlama yemeğinde desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek TOFAŞ Satranç Kulübünden övgüyle söz etmişlerdir.

P1010841  DSC_5878

 

NİSEM’in ayrıca Grammer Koltuk Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. beyazyakalılar  ile satranç dersleri  devam ediyor.Kulübümüzün çalışanlarımıza yönelik eğitimleri artarak devam edecektir.

Kulübümüz küçük oyuncularımızla , Tofaş takımı  ile yaptıkları maç unutulmazdı.İlerleyen günlerde çalışanlar tekrar NİSEM’in küçükleri ile rövanş maçı istediklerini belirttiler.

2 3 1

 

 

Share