YİNE YENİ YENİDEN …

DSCF0614 - Kopya

 

 

 

 

 

 

 

Yeni bir Eğitim -Öğretim yılına yeni bir heyecan , yeni bir çoşku ile sımsıcak bir merhaba diyoruz.28 Eylül 2015 Tarihinde başlayacak olan 2015-2016 Eğitim Öğretim yılının öğrencilerimize,öğretmenlerimize ,ve Eğitim sektöründe çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Nilüfer Satranç Eğitim Merkezi ( Nisem ) olarak yeni döneme yenilenmiş, enerji dolu olarak başlıyoruz.Bu enerjimizin Bursa Satrancına yayılarak ve çoğalarak artması için çalışmalarımıza hazırız.

Bu dönemde beş farklı çalışma grubu ile hizmetinizdeyiz.

1 grup : Yeni başlayanlar  ( Haftada 2 saat ders alacaklar)

2 grup: Turnuva hazırlık grubu ( Haftada 3 saat ders alacaklar )

3 grup: Turnuva grubu ( Haftada  4 saat ders alacaklar)

4 grup: İl birinciliği hazırlık grubu ( Haftada 6 saat ders alacaklar )

5 grup: Ulusal takım hazırlık grubu ( Haftada 8 saat ders alacaklar )

Bu grupların haricinde  4-5 yaş Okul öncesi grubu ve Yetişkinler grubu gerekli koşullar oluştuğunda açılacaktır.

Yeni dönem başlangıç tarihimiz 03.10.2015 Ekim Cumartesi günü olacaktır. Son kayıt tarihi 02.10 .2015 Cuma günüdür.Sınıflarımızda en fazla 12 kişilik kontenjan bulunmaktadır .Bu nedenle Kayıtlarınız bir an önce yaptırmanızı önemle rica ederiz.

Kayıt için :Nilüfer Merkez şubemizin açık olduğu saatlerde gelerek kayıt yaptırabilirsiniz veya ( 0224) 240 24 88 nolu telefonumuzu arayarak ön kayıtlarınız yaptırabilirsiniz.

Aile ortamı sıcaklığında, nezih bir satranç kulübünde ,doğru yöntem ve metodlar ile tecrübeli bir Eğitim kadrosu tarafından çocuğum Eğitim alsın diyorsanız ,Yunus Emrenin dediği gibi : Gelin tanış olalım işi kolay kılalım.

Not: Eğitimlerimiz bizzat  Fide Trainer Antrenörü ( Uluslararası Satranç Federasyonu 4 kademe ) ve 18 Yaş altı Milli takım Altyapı Geliştirme Antrenörü Necmettin KORKMAZ ve onun koordinatörlüğü eşliğinde verilecektir.

Share